bg-about-us

Planet Sports & Health Club Hakkında…

2006 yılından bugüne kadar spor ve sağlıklı yaşam konularında kalitenin tek sembolü olan Planet Spor Merkezi, değişen işletme yönetimi ve daha profesyonel ekibiyle “Planet Sports & Health Club” ismiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Planet Sportif Hizmetler A.Ş. çatısı altında olan Planet Sports & Health Club, Kayseri’nin en güzel lokasyonunda, ulaşım konusunda toplu taşıma araçları ve şahsi araçlar için çok kolay olan İpeksaray Avm 3. Katta 750mt2 kapalı alanı, 60 mt2 açık alanı toplam 810 mt2 alanı ile Kayseri’de sporseverlerin gözdesi olmuştur.

Planet Sports’ta fitness, vücut geliştirme, zumba, reformer pilates, mat pilates, functional performance, spinning, taebo, boks, personal training hizmetleri verilmektedir.

Planet Health’te sauna, buhar odası, solaryum, masaj ve diyetisyen hizmetleri verilmektedir.

Tesis içerisinde ve dışarısında yaptığı organizasyonlarla spor ve sağlık bilincinin farkındalığına, toplumda spor bilincinin yerleşmesinde önemli çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

2006 yılından bugüne spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin, kalitenin tek sembolü olan PSH, teknolojinin getirdiği alt yapısı, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu ile kayif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.

Ferah İç Mekan

İpeksaray avm nin 3. Katında 6 metre tavan yüksekliğine sahip,ferah ve klimalı salonumuzda spor yapmanın keyfini yaşayın

Ekipman Çeşitliliği

Ekipman çeşitliliği sizin antrenman kalitenizi artırır. Kaliteli antrenmanlar için; planet sports & health club

Alanında Uzman Eğitmenler

Consectetur adipiscing elit. Pellentesque ut mollis lectus. Ut ultricies lacinia feugiat. Cras sed enim quis nunc condimentum ullamcorper. Aliquam eget lorem at purus. Etiam tempus porta mauris at fermentum.

Image background
Loading...
X